20 Липня 2023

Люди з інвалідністю у фокусі правової допомоги: потреби, специфіка, виклики, етика

Відеозапис зустрічі «Люди з інвалідністю у фокусі правової допомоги: потреби, специфіка, виклики, етика».

Ключові питання:

1. Поняття та підходи до розуміння інвалідності.

2. Правила спілкування з людьми з інвалідністю та коректна лексика.

3. Дискримінація та її форми в контексті ознаки інвалідності.

4. Аналіз найцікавіших судових рішень у справах щодо дискримінації за ознакою інвалідності та приклади успішної боротьби людей з інвалідністю за свої права.

5. Поняття інклюзивність, інклюзивний дизайн судових установ, розумне пристосування, заходи забезпечення адвокатом прав клієнта – людини з різними видами інвалідності під час судового розгляду.

Спікери(-ки):

• Богдан Мойса, правозахисник, експерт з прав людей з інвалідністю, аналітик Української Гельсінської спілки з прав людини.

• Оксана Зельдич, адвокатка, заступниця начальника управління — начальниця відділу Вищого антикорупційного суду, викладачка Вищої школи адвокатури, членкиня Комітету з питань захисту прав осіб з інвалідністю Національної асоціації адвокатів України.

Модератор – Назарій Боярський, правозахисник і тренер неформальної освіти. громадська організація «Інкубатор демократичних ініціатив», член Тренерського пулу Ради Європи, незалежний експерт Мережі громадянської освіти Східної Європи (EENCE), експерт Коаліції з протидії дискримінації в Україні.

Створено у співпраці з ГО “Інкубатор демократичних ініціатив”.

Попередня Наступна

    Напишіть нам


    Дякуємо