01 Червня 2023

Люди, які постраждали від домашнього насильства, у фокусі правової допомоги: потреби, виклики, етика

Відеозапис зустрічі «Люди, які постраждали від домашнього насильства, у фокусі правової допомоги: потреби, специфіка, виклики, етика».

Ключові питання:

1. Гендерна природа домашнього насильства.

2. Насильство vs. Конфлікт – як розібратися і в чому різниця?

3. Масштаби та особливості домашнього насильства в умовах повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.

4. Законодавство у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та прогалини у ньому.

5. Представництво інтересів постраждалих в адміністративних та кримінальних провадженнях: особливості, проблематика, судова практика.

6. Особливості представництва інтересів постраждалих у справах про видачу обмежувального припису, у тому числі в умовах повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.

7. Особливості комунікації та взаємодії правників з постраждалою від домашнього насильства людиною.

Спікерки:

• Альона Кривуляк, директорка Департаменту Національних гарячих ліній та соціальної допомоги, Координаторка Національної гарячої лінії для дітей та молоді в Громадській організації «Ла Страда-Україна», тренерка з превенції та протидії гендерно зумовленому (зокрема, домашньому) насильству, медіа-експертка.

• Діана Бабаян, адвокатка, начальниця відділу з питань гендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству Управління забезпечення доступу до правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги, сертифікована Радою Європи тренерка з питань запобігання дискримінації та протидії злочинам на ґрунті ненависті.

Модератор – Назарій Боярський, правозахисник і тренер неформальної освіти. громадська організація «Інкубатор демократичних ініціатив», член Тренерського пулу Ради Європи, незалежний експерт Мережі громадянської освіти Східної Європи (EENCE), експерт Коаліції з протидії дискримінації в Україні.

Створено у співпраці з ГО “Інкубатор демократичних ініціатив”.

Попередня Наступна

    Напишіть нам


    Дякуємо