09 Червня 2022

06. Як сконструювати дитячий табір?

Яким буде це літо для наших дітей? Війна руйнує опори і звичайну літню рутину. Але потреби дітей і підлітків залишаються незмінними: проявити себе, дізнатись, що я вмію, знайти друзів.

Якщо плануєте організовувати дитячі табори для українських підлітків (навіть якщо він відбудеться у безпечній Швейцарії) — слухайте наш спільний з Освітній центр “Простір толерантності” вебінар «Як сконструювати дитячий табір».

🖇Спікери: Анна Ленчовська і Мирослав Грінберг.

Анна та Мирослав понад 20 років працюють з підлітками. Спочатку як вихователі, а потім як методичні директори в дитячому міжнаціональному таборі «Джерела толерантності» в Україні, Молдові і Грузії, єврейському історичному таборі «Шорашим», Європейському таборі та у Міжкультурному обміні з Дитячим селищем Песталоцці (Швейцарія).

Також, спікери є авторами реабілітаційного курсу для підлітків «Будуємо мости, а не стіни» та співавторами методичного посібника «Полікультурика. Як організувати міжкультурне навчання в школі».

Поміркуємо разом:

📌Що таке травма-чутливе викладання і як його впровадити у таборі?

📌Як створити структуру табору під ваші цілі?

📌Як адаптувати програму табору до викликів воєнного часу?

Дивіться шостий вебінар «Як сконструювати дитячий табір» нижче.

Завантажуйте матеріал «Як сконструювати дитячий табір».

Матеріал створено Освітнім центром «Простір толерантності» за підтримки Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROLI) та проєкту «Сприяння соціальній згуртованості / Пункт 7».

Автор: Мирослав Грінберг

Попередня Наступна

    Напишіть нам


    Дякуємо